Sprzęt do zaopatrzenia nefrostomii

Worek do zbiórki moczu powinien być zawsze trzymany poniżej poziomu, na którym znajdują się nerki. Do użytku dziennego najlepsze zastosowanie znajdą worki mocowane do nogi, natomiast do snu zaleca się podpięcie worka do dobowej zbiórki moczu o większej pojemności 2000 ml.

  • Worek do zbiórki moczu mocowany na nogę, dostępny w wersjach 350 ml, 500 ml, 750 ml oraz 1500 ml, posiada zawór antyzwrotny, miękką wyściółkę fizelinową, unikatowy zawór odpływowy, gładki dren o dużej średnicy, z możliwością docięcia według potrzeb pacjenta, otwory na mocowanie pasków mocujących do nogi. Worki do zbiórki moczu Larena® dostępne są w różnych wariantach oraz rozmiarach, aby jak najlepiej zaspokoić indywidualne potrzeby pacjenta.Więcej informacji o workach do dobowej zbiórki moczu znajdziesz poniżej:

Worek do dobowej zbiórki moczu o pojemności 2000 ml, posiada zawór antyzwrotny, zawór odpływowy T-Tap, gładki dren o dużej średnicy, wyraźną podziałkę wskazującą ilość zebranego moczu, otwory na mocowanie wieszaka. Więcej informacji o worku do dobowej zbiórki moczu o pojemności 2000 ml znajduje się tutaj.
Twoje źródło wiedzy o nefrostomiiTwoje źródło wiedzy na temat nefrostomii